streda 24. januára 2018

Farebné šaty na svadbu - áno či nie?

Svadobné šaty sú dôležitou otázkou pre každú ženu. Každá jedna chce byť vo svoj deň s veľkým "D" tá najkrajšia a cítiť sa skvele. Šaty, ktoré si vyberie, by mali byť pre ňu niečím prvoradým medzi ostatnými povinnosťami, ktoré treba na svadbu vybaviť.

Otázkou je, aký štýl, vzor, či aj s čipkou alebo bez, krátky rukáv, bez ramienok, dlhé rukávy alebo aká farba...
Áno, akú farbu svadobných šiat by ste chceli. Príde vám táto otázka úplne nezmyselná? Nemusí to byť ale žiadna hlúposť.
Už dávno máme v hlave zafixované, že svadobné šaty by mali byť biele. Biela je farba čistoty a teda má akýsi význam pre svadobný deň. Avšak v dnešnej dobe už nie sú žiadnou novinkou napríklad červené, zelené ba aj čierne svadobné šaty. Ak nechceme ísť do extrémov zostaňme pri žiarivých farbách a nie temnej čiernej.

Už ste mohli vidieť mnoho známych osobností na svadbe v zelených, červených, ružových a iných svadobných šatách. Dnes už si môžete naozaj len vy sami určovať, čo budete nosiť a o svadbe to platí dvojnásobne. Nemusíte sa báť byť iná, pretože je to váš deň.

Farebné svadobné šaty už boli inšpiráciou pre mnohé nevesty a ak po niečom takomto túžite aj vy, nebojte sa ísť do toho. Vyberajte však farbu, ktorá vám naozaj najviac pristane. Môžete siahnuť aj po pastelových odtieňoch, ktoré sú menej výrazné, no naopak môžete zvoliť komplikovanejší strih. Určite si vyberajte z viacerých farieb aj štýlov, aby ste našli presne to, čo vám sedí.

Ako postupovať pri výbere svadobných šiat?
- Vyberajte len farbu, ktorá vám dokonal pristane. Táto vec je asi úplne jasná každej z nás a tak si teda vyskúšajte rôzne farby a uvidíte, ktorá vám naozaj padne do oka. Pozerajte sa, či sa vám hodí najmä k vlasom, očiam, prípadne pleti.
- Pri farebných svadobných šatách veľmi pekne vyzerá aj honosná vlečka. Celkový dojem je potom akýsi "princeznovský" čiže môžete pouvažovať aj nad takýmto typom šiat.
- Náušnice, lodičky, náhrdelník a iné doplnky voľte už iba v jednej farbe, ktorá sa nebude príliš biť s farbou šiat. Pokúste sa teda navodiť harmonické splynutie farby šiat a doplnkov.

A na záver, určite sa nebojte farieb ani na svadbu, je to trend ktorý je len v počiatkoch, no je len na vás, či pôjdete s ním, alebo zvolíte klasiku. Tak či tak, dôležité je aby ste sa cítili ako tá najkrajšia.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára