streda 25. marca 2015

Tehotná nevesta

Pre mnoho žien je svadba vyvrcholením jedného z najkrajších období v živote. Mnohé z nás už od detstva snívajú o tom, ako si raz budú brať svojho vysnívaného princa na bielom koni. V krásnych šatách stáť po boku milovaného muža plná očakávania, radosti a šťastia. V ten deň je všetko tak dokonalé a krásne, že vám to nikto na svete nemôže vziať, je to vaša svadba. Je samozrejmé, že v tento veľký deň chcete vyzerať, proste, dokonalo. Aby si každý všimol ten štíhly pás, na ktorom ste tak tvrdo makali. Čo ale ak miesto chudnutia do svadobných šiat do nich priberáte? Ak ste aj vy tou nevestou ktorá sa bude vydávať v trojici, máme tu pre vás pár rád ako svoj veľký deň D zvládnuť a dokonca si ho aj užiť.

Hlavná je príprava
Prípravy na svadbu bývajú často náročné a vyčerpávajúce. Ak k tomu chodíte ešte aj do práce a sily vám odoberá ten malý človiečik rastúci vo vašom brušku, je takmer nemožné to všetko zvládnuť. Rozdeľte preto povinnosti medzi snúbenca, členov rodiny, družičky či kamarátky. Keď si každý vezme na starosť jeden bod zo zoznamu príprav, zrazu zistíte, že ani neviete ako a väčšina položiek je odškrtnutá a vy môžete pokojne oddychovať a tešiť sa z blížiacej sa svadby a rastúceho bruška.


Výber šiat je dôležitý
Aj keď máte už dlhé roky svoje vysnené svadobné šaty pred očami, je veľmi pravdepodobné, že svoje predstavy budete musieť trošku pozmeniť. Už sa nemôžete prispôsobovať šatám stiahnutím bruška, teraz sa už musia prispôsobiť šaty vášmu brušku. Aj keď ešte nie ste vo veľmi pokročilom štádiu tehotenstva, nebolo by dobre príliš vaše bábätko  sťahovať. Preto je dôležité aby ste pri výbere šiat myslela nato, že bruško vám do svadby ešte určite podrastie, a preto by ste mu mali v šatách nechať dostatok priestoru. Je len na vás či chcete svoje tehotenstvo tak trošku schovať, alebo ho dať na obdiv všetkým svadobčanom. Ak si chcete túto novinku nechať ešte chvíľu pre seba, v ktoromkoľvek svadobnom salóne by nemal byť problém zohnať šaty, ktoré sa veľmi jednoducho prispôsobia rastúcemu brušku.  Poprípade je tu aj možnosť dať si šaty ušiť podľa vašich predstáv a na mieru vášmu telu. Šikovná krajčírka vám šaty upraví aj týždeň pred svadbou, kedy už máte istotu, že veľmi “nenarastiete“. Druhou možnosťou je dať bruško na obdiv. V tom prípade je tu pre vás množstvo tehotenských svadobných šiat, ktoré poskytnú dostatok priestoru vášmu bábätku a navyše v nich krásne vyniknú vaše prednosti.

Rozlúčka so slobodou
Aj tento zvyk budete musieť kôli vášmu malému anjelikovi v brušku, viac či menej pozmeniť. Je samozrejmé, že alkohol k tehotenstvu nepatrí, rovnako ako cigarety a zafajčené priestory. No ale čo teraz s vašou rozlúčkou so slobodou? Veď rozlúčky sú o bujarých večierkoch a veľkej party až do rána. Nebojte, všetko sa dá vyriešiť. Skúste si zavolať kamarátky domov, pripravte chlebíčky, jablčný mušt, nejaké tie cédečka s obľúbenou hudbou a zábava môže začať. A možno vám niektorá z vašich kamarátok urobí radosť a zavolá aj súkromného striptéra, ktorý zatancuje iba pre vás.

Veľký deň D
Váš svadobný deň je tu! Všetky prípravy máte za sebou, teraz už ostáva len užiť si naplno všetko to, čo ste tak dlho pripravovali. Nebojte sa, zvládnete to! Bolo by dobré, keby váš oddávajúci vedel, že ste tehotná aby ste sa vyhli dlhému státiu na jednom mieste. Tiež by ste mali pripomenúť svojím najbližším, že alkohol je pre vás tabu a nejaké tie bujaré tanečné variácie už len tak ľahko nezvládnete. Možno ste si svoj svadobný deň predstavovali trošku inak, ale verte, že s malým človiečikom vo vašom brušku to bude síce iné ale určite nezabudnuteľné.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára