utorok 28. februára 2017

Vyberáme si manžela podľa znamenia

V akom znamení je narodený váš partner? Vravíte, že je Baran? Tak to jasne vysvetľuje tie hádky. Počula som, že Škorpióni majú sklony k nevere, toho si radšej neberte.
Premýšľate aj vy nad podobnými otázkami a hľadáte pomoc v horoskopoch? Premýšľate, či sa k sebe hodíte, a či budete spolu šťastný až do konca života? Tak to záleží len a len na vás dvoch! Odpoveď vám nedá žiaden horoskop či charakteristika znamenia. Nato aký sme ľudia má veľký vplyv výchova, prostredie, v ktorom vyrastáme a mnohé ďalšie veci, ktoré nijak nesúvisia s tým, kedy sme sa narodili. Napriek tomu ma napadlo predstaviť vám základnú charakteristiku znamenia, s ktorým prežijete zbytok svojho života. Keď už nič iné, tak vám to ušetrí niekoľko hádok, pretože on/ona je jednoducho už taká/ý.


Baran (21.3-20.4)
Ľudia, narodení v tomto znamení sú plní energie, ambiciózni a cieľavedomí. Nikdy príliš neuvažujú nad budúcnosťou a konajú impulzívne. Ich vzťahy sú plné lásky a vášne. Ideálne spojenie má Baran s Levom alebo so Strelcom. Dobré spolunažívanie vzniká aj s Vodnármi a Blížencami. Pokiaľ chcete zažiť vášnivú noc, do postele si zoberte Leva, romantický večer zase zažijete s Býkom.

Býk (21.4-21.5)
Pre toto znamenie je typická sila a trpezlivosť. Nepatria ku komplikovaným povahám a svojho partnera si starostlivo vyberajú. Spojenie s Pannami a Kozorožcami pre nich prináša šťastie. Príjemné a pohodové manželstvo môže vzniknúť s Rakom či Rybami

Blíženci (22.5-20.6)
Blíženci sú zvedaví. Sú to ľudia náladoví a často sa v zlej nálade chovajú detinsky. Čo sa týka partnerského vzťahu, môže sa u nich prejaviť ich náladovosť, takže Blíženec potrebuje partnera, ktorý jeho náladovosť bude vedieť znášať. Takými partnermi by mohli byť Vodnár, Váhy alebo Kozorožec. Ich vzťah začne zlyhávať ak Blíženci zažívajú stereotyp. Dokonalým sexuálnym partnerom je pre nich Škorpión.

Rak (21.6-22.7)
Vo svojom vnútri sú to veľmi citliví ľudia, romantickí a ľahko zraniteľní. Neznášajú kritiku. Milujú domov, čo je veľmi dôležité ako v láske, tak aj v manželstve. Kvalitné manželstvo vytvárajú s Rybami, Škorpiónom, Býkom a Pannami. Najlepší sex ich čaká s Kozorožcom, no vhodné sú aj Váhy a Škorpióni.

Lev (23.7-22.8)
Človek narodený v znamení Leva je impulzívny. Miluje svoje deti, má s nimi veľmi dobré vzťahy. Vďaka svojej osobnosti a emocionálnemu šarmu sú ľudia v znamení leva vynikajúci milenci, partneri a celoživotní priatelia.  Najvhodnejšími partnermi pre Levov sú Barani, Strelci a Blíženci. 

Panna (23.8-22.9)
Panny sú starostlivé, skôr opatrné, obdarené fantáziou. Panna je symbolom nepoškvrnenosti a čistoty, trvá jej dlhšie, kým svoje skutočné pocity vyjadrí, ale potom sa z nej stane vynikajúci partner, milenec a kamarát. Manželstvá im klapú s Kozorožcami, Rakmi a Škorpiónmi.

Váhy (23.9-22.10)
Toto znamenie symbolizuje rovnováhu a spravodlivosť. Ich oku neujde nič, čo sa deje okolo, teda sú veľmi všímaví. Zväčša majú veľa priateľov. Sú sexi, zároveň aj pobláznení a hraví. Najlepšie im to funguje s Vodnárom, Strelcom a s Levom. Dokonale rozumieť vašej kreativite bude ďalšia Váha a Strelec.

Škorpión (23.10-21.11)
Škorpióni sú obvykle veľmi populárni a obľubení. Keď sa Škorpión na niekoho nahnevá, môže trvať aj mesiace, kým mu odpustí a zabudne. Ich vzťahy sú plné vášne. Škorpión sa najlepšie hodí k Rakom, Pannám a Kozorožcom, no najharmonickejší vzťah budú tvoriť s Rybami.

Strelec (22.11-21.12)
Ľudia so znamením Strelec pôsobia veľmi sebaisto. Často sú, vďaka ich otvorenosti, drzí a nepríjemní. Ideálnym partnerom je pre nich niekto, s kým môžu cestovať a smiať sa, ako napríklad Vodnár, Lev či Váhy.

Kozorožec (22.12-19.1)
Kozorožci stoja vždy pevne nohami na zemi. Preferujú samotu, no napriek tomu sú vraj skvelými milencami. Rozumejú si s Rybami, Pannami, alebo Škorpiónmi. Dobre im to funguje aj s osobami narodenými v znamení Kozorožca. Ak rozkvitne láska medzi Kozorožcom a Pannou, vytvorí sa tým snáď najkrajšie spojenie zo všetkých znamení.

Vodnár (20.1-18.2)
Vodnár sa neobzerá za minulosťou, naopak, má množstvo snov a vízii, ktoré chce čím skôr zrealizovať. Jeho polovička by mala byť chápavá a ochotná pomáhať naplňovať vodnárove sny, takí sú napríklad Blíženci, Váhy či Strelci. To, že protiklady sa priťahujú môžeme vidieť vo vzťahu Vodnára a Baranom, ktorému hviezdy veľmi fandia.

Ryby (19.2-20.3)
Ľudia narodení v tomto znamení sú prispôsobiví a mnoho vecí budú robiť len preto, aby sa zapáčili svojmu okoliu. Majú skromnú a nesebeckú povahu, často pochybujú o svojich schopnostiach. Ryby patria k najopatrnejším znameniam. Harmonický vzťah majú s Kozorožcami, Býkmi, Rakmi a Škorpiónmi. Najviac im to však funguje s Rybami. Sú tolerantní a vraj dokážu odpustiť aj neveru. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára