nedeľa 18. marca 2018

Aké nechty zvoliť v svadobný deň


Svadba je jednoducho jeden úžasný moment v živote každej ženy. So ňou však prichádzajú aj mnohé povinnosti a rozhodnutia. Ak chcete aby ste boli na svadbe dokonale pripravená, nezabúdajte na manikúru. V svadobný deň bude na vás dôležitý každý detail a preto zvoľte aj peknú svadobnú manikúru. Aké nechty však zvoliť bude už len na vás a tak sa teda pozrime aký je výber.

Gélové nechty
Gélové nechty sú veľmi obľúbené medzi ženami a to nie len na svadbu ale aj ako úprava nechtov počas bežných dní.  Vyzerajú veľmi pekne a luxusne. Môžete si vybrať či chcete matné alebo lesklé a na výber je tiež široká škála farieb a vzorov. Ak teda vsadíte na gélové nechty, nie je čo pokaziť.

Akrylové nechty
Tieto nechty sú o niečo tvrdšie  a tak by mali byť o čosi trvácnejšie než gélové nechty. Vo všeobecnosti sú však menej obľúbené no nie je tam nejaký zásadný dôvod. Pokojne môžete zvoliť aj akrylové nechty a farby či vzory sú opäť len na vás.

Umelé nechty
Umelé nechty sú tiež jedna z možností ak nie ste zástankyňou gélových či akrylových nechtov. Ak by ste sa radi po svadbe vyhli odrastaniu nechtov alebo následnej návšteve salónu kvôli obrusovaniu tak sú umelé nechty sú tou správnou voľbou. Jednoducho si ich nalepíte aj sama a po svadbe môžu ísť ľahko dole.

Prirodzené nechty
Prirodzenosť je predsa nádherná a ak ste boli obdarená zdravými a pevnými nechtami, pokojne si dajte len nejaký gélový lak a budete vyzerať skvele. Takáto zdanlivo obyčajná manikúra môže vyzerať naozaj veľmi dobre a vkusne.
Takže takéto sú možnosti a určite si dokáže vybrať každá jedna z vás. Hlavne nájdite nejaký dobrý salón, kde vám spravia naozaj krásnu svadobnú manikúru aby ste boli spokojná sama s sebou. To je predsa dôležité.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára