streda 23. novembra 2011

Svadobná sezóna

Už sa ma viackrát pýtali, že kedy, v ktorých mesiacoch v roku je vlastne svadobná sezóna.
Podľa našich skúseností a počtu objednávok Vám môžem povedať, že svadobná sezóna u nás má dve špičky: v júni a v septembri – my máme v týchto mesiacoch najviac objednávok.
Nevestičky, ktoré od nás požadujú zabezpečiť niektoré služby organizačne, sa na nás obracajú so svojimi požiadavkami väčšinou už od začiatku novembra a tie, ktoré potrebujú pomoc len s dekoráciou, vyhladajú nás koncom januára, začiatkom februára.
V porovnaní s už spomínanými dvoma špičkami v roku máme relatívne menej svadieb na jar, v apríli a v máji a na jeseň, v októbri.
V letných mesiacoch – v júli a v auguste - je to podobne, ako v máji a v októbri.
V januári, februári sa venujeme plesovej sezóne, v novembri, decembri stužkovým slávnostiam – v týchto mesiacoch býva naozaj málo svadieb – výnimka však potvrdzuje pravidlo: mali sme požiadavku na dekoráciu svadby už aj na prvý vianočný sviatok.
My prázdninujeme vlastne len v marci, pred Veľkou nocou, počas pôstu. Vtedy je absolútny kľud – čo sa teda týka svadieb – vtedy máme čas na zhodnotenie predošlého roku, na prípravu plánov na ďalší rok a na veľkú radosť daňového úradu aj na daňové priznanie... :o)

My sa už teraz tešíme na Vás milé nevestičky, ako aj na budúcu svadobnú sezónu a dúfame, že tá špička nebude len v júni a v septembri, ale každý mesiac v roku 2012!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára