streda 14. decembra 2011

Valentínska svadobná výstava

Blíži sa Nový rok a aj začiatok novej svadobnej sezóny.
Koncom januára sa v salónoch objavia nové kolekcie svadobných šiat. Skvelou príležitosťou predstaviť tieto nové modely širokej verejnosti sú svadobné výstavy. Na týchto výstavách aj mladé páry majú možnosť nájsť všetko a všetkých pod jednou strechou – nie len svadobné šaty, ale napr. aj fotografa, kameramana, cukrára, balonkára, dekoratéra...
Na Valentína, 11. - 12. februára 2012 sa bude konať už tretí ročník svadobnej výstavy „Svadba od A - Z“ na výstavisku Agrokomplex Nitra.
Sme hrdí na to, že s nápadom zorganizovať aj v Nitre takúto výstavu prišla do Agrokomplexu naša agentúra a vďaka veľmi šikovnej manažérke p. Pasulkášovej sa nám podarilo dať dokopy aj prvý, aj druhý ročník výstavy. Začiatky boli naozaj veľmi ťažké, nie vždy sa nám podarilo všetko tak, ako by sme to chceli, ale dúfame, že teraz už výstava bude žiť vlastným životom a z roka na rok bude väčšia a lepšia.
Viacerí sa nás pýtali, či budeme spoluorganizátormi aj pri ďalších ročníkoch. Nie, nebudeme,  štafetu odovzdávame ďalším a na tretí ročník pôjdeme už len ako vystavovatelia.
Prečo? Výstava je jedinečnou príležitosťou na nadviazanie kontaktov s budúcimi zákazníčkami, nevestami. Kvôli rôznym povinnostiam - hlavne okolo sprievodného programu – však na našom stánku boli väčšinou len hostesky, návštevníčky sa pozreli na náš stánok, dostali letáky - a my sme behali a vybavovali počas celej výstavy po výstavisku a preto sme sa nemohli venovať Vám, našim budúcim zákazníčkam.
Teraz však už bude všetko inak, okrem hostesiek budeme k dispozícii aj my, pokecáme, poradíme, budeme mať zaujímavé akcie - takže sa u nás zastavte, určite sa Vám to oplatí!
My sa už teraz tešíme na Vás!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára