sobota 27. septembra 2014

5 unikátnych medzinárodných miest na sobáš

V prvej časti celovečerného filmu Sex v meste vstúpi takmer hlavná protagonistka Carrie Bradshaw do manželského zväzku so svojím „pánom Božským“. Miesto svadby si zamilovala na prvýkrát a je to jedna z najkrajších sál na svete, a teda newyorská verejná knižnica.
Bohužiaľ, toto nádherné miesto má aj patričnú hodnotu, ktorá predstavuje 50.000 dolárov. Takže najskôr to asi nebude to miesto, kde si môžu bežní snúbenci povedať svoje oficiálne „áno“. Ale nevešajte hlavu! Ponúkame Vám prehľad ďalších ikonických miest sveta, ktoré sa môžu stať dejiskom Vášho obradu. A nebudete za ne musieť vysoliť astronomickú sumu. Čítajte a dozviete sa, koľko Vás to bude stáť a čo za požadovanú cenu dostanete.

Stonehenge, Veľká Británia – 480 €
Utiahnite si kravatu nekonvenčným spôsobom a dajte zelenú tzv. obradu odovzdávania rúk, kde má budúca manželská dvojica navzájom zopäté ruky, ktoré sú previazané drôtom alebo stuhou. A to všetko medzi skalami historického miesta Stonehenge. Táto keltská spirituálna tradícia sa koná vždy pred klasickým civilným obradom a za cenu, ktorá sa pohybuje už od 480 €, môžete byť jej súčasťou.


Eiffelová veža, Francúzsko – 780 €
Uniknite zo všedného života, utečte so svojím nastávajúcim a vezmite sa! Iba vy dvaja v nevyvrátiteľne najromantickejšom mieste na svete, v Paríži. Za necelých 800 € dostanete oddávajúceho, ktorý spojí Vaše životy priamo pred Eiffelovou vežou. Ako súčasť nezabudnuteľného zážitku je taktiež spomienkový predmet a svadobný certifikát.


Machu Picchu, Peru – 1.800 €
Iba niekoľko krokov od citaledy Machu Picchu (v Belmodskej svätyni) máte možnosť prisľúbiť si večnú lásku. V cene 1.800 € je zahrnutý šamanský obrad na terase, kvetinové dekorácie, živá hudba, svadobná tortu a mnoho ďalších drobností. Predstavte si ten pocit, keď sa životy dvoch ľudí prepoja priamo v srdci ríše Inkov.

Pyramídy v Gíze – 3.300 €
Neďaleko jedného z divov sveta sa nachádza luxusný komplex „Le Meridien Pyramids Hotel and Spa Cairo“ a je to jedno z najkrajších miest na sobáš. Môžete naň pozvať až 100 ľudí, pohostení budú gurmánskym svadobným bufetom, zabaví ich DJ, spomienky zachytí fotograf a k tomu môžete rátať aj so svadobnou tortou a inými pozornosťami. A to všetko iba za 3.300 €.


Burj Al Arab, Dubaj – 43.000 €
Pokiaľ pre Vás cena nie je problém, predpokladáme, že si vyberiete jeden z najluxusnejších hotelov na svete, ktorým je zaručene Burj Al Arab Jumeirah v Dubaji. Uzavrite manželský zväzok na helipade tohto hotela za magických 43.000 €. Maximálny počet hostí na tomto obrade je 10 a jeho maximálna dĺžka je 55 minút /cca 780 € za minútu/. Určite je to zážitok, na ktorý nikdy v živote nezabudnete. A neváhajte si k Vášmu svadobnému balíčku pridať prílet helikoptérou alebo príchod Rolls Roycom, samozrejme za dodatočný príplatok.

Svadba je výnimočným momentom v živote človeka a niekedy nie je nutný ani okázalý obrad, aby dve srdcia žiarili radosťou. V tomto prípade sa dá aj za málo peňazí vyčarovať krásna muzika. No na zasnívanie nie je zlá ani naša ponuka, čo myslíte?

Zdroj: huffingtonpost.com, Foto: freedigitalphotos.net, lumiflonusa.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára