streda 10. januára 2018

Ako by sa mal správať muž, ktorý si vás chce vziať?

Pri dlhodobom vzťahu často asi každá uvažujeme o tom či si nás dotyčný chce aj niekedy vziať. Možno by sme už uvítali aspoň ten zásnubný prsteň no ten stále nikde?
Toto však hneď nemusí znamenať, že váš deň svadby je v nedohľadne. Muži sa ľahko dajú prekuknúť a to svojim správaním a nielen voči vám. Sú isté veci, ktoré muž, ktorý chce s vami zdieľať spoločné priezvisko, jednoducho robí. A toto sú oni:

S radosťou vás predstavil priateľom a rodine bez toho aby sa ostýchal, práve naopak
Ak to s vami myslí vážne, určite sa nebude za vás hanbiť napríklad pred priateľmi, či nebodaj rodinou. Váš vzťah a vy samotná by ste pre neho mala byť niečo, čím sa rád pochváli. Nemal by vás skrývať alebo odkladať zoznámenie s rodičmi, najmä nie ak ste už spolu nejaký ten piatok. Takže ak nemá s týmto váš vyvolený problém, je všetko na dobrej ceste.

Udržiava si dobré vzťahy s vašou rodinou a blízkymi
Ak vás chce mať, mal by si vážiť a rešpektovať vašich rodičov bez ohľadu na to, akí sú. Rešpekt muža ku rodičom svojej partnerky je pre budúcnosť vzťahu naozaj dôležitá. Neznamená to však, že váš partner musí chodiť každý víkend na rybačku s vašim otcom avšak udržiavať primerané vzťahy by mala byť jeho úloha či si padli do oka alebo nie.

Myslí na vás počas bežného dňa
Ak si váš priateľ na vás spomenie behom dňa v práci alebo po ceste domov tak ste v jeho hlave a to znamená, že toto všetko  s vami nie je len nejaký flirt či zábavka. Je omyl si myslieť, že muž by mal posielať  partnerke kvety, čokoládu či zamilované esemesky pravidelne. Nie každý chlap je totiž taký. Bolo by naivné mať takýto názor na vec. Avšak spomenúť si na vás môže počas prestávky v práci krátkym telefonátom o tom ako sa vám dnes darí, prípadne v reštaurácii kúpiť ďalšiu porciu navyše aby vás potešil vašim obľúbeným jedlom na obed. Vyznaní lásky jeho mnoho, len si treba všímať.
Teší sa na vás a užíva si váš spoločný čas
Ak sa chlap pri vás usmieva a keď ide domov teší sa na vás, ste pre neho naozaj tou pravou partnerkou na celý život. Jednoducho to uvidíte v jeho očiach, tú iskru, ktorá značí, že ste mu úprimne chýbali.


Takže ak ešte prsteň nie je na ruke, neznamená to, že nie je pripravený niekde v kabáte vášho partnera. Všímajte si správanie vášho partnera a zistíte ako to teda s vami bude. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára